İade Garantisi ve İade Koşulları

Ücretsiz İade ve Değişim Garantisi! (Ürün İade Koşulları)


Sitemizden satın aldığınız herhangi bir ürünü size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde Yurtiçi kargo ile ücretsiz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün kullanılmadan kutusu ve faturası ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

Değişim yapmak istediğinizde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Adım Adım İade :

1-
Kutunun içinden çıkan formu doldurun (çıkmadığı takdirde iade nedeninizi ve isim soyisim yazarak gönderebilirsiniz)

2- Ürünleri ve faturayı birlikte kutuya koyun

3- Yurtiçi kargo ile ücretsiz iade edin.(Alıcı ödemeli olarak 336901247 nolu alıcıya göndermeniz gerekmektedir) (Alıcı adı Ethem Ayakkabı )

     İade adresi: Sanayi Mahallesi Mine Sok. No: 33/D Güngören / İstanbul - Tel: 0542 354 5248

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade işlemi yapıldıktan sonra ücret iadesi hesabınıza genellikle aynı gün, bankaya bağlı olarak en geç 3 iş günü içerisinde geçecektir.

Ürünü kullanmaya başladıktan sonra ürünle ilgili kullanımdan kaynaklanmayan bir hata meydana gelirse (topuk kısmının hasar görmesi vb durumlar) lütfen iade departmanımızla iletişime geçiniz. Üretim kaynaklı hatalarda ücretsiz tamirat veya gerekirse değişim yapılmaktadır.

Ürünü iade ettiğimde para iadem nasıl gerçekleşecek?

Para iadeniz ürün bize ulaştıktan en geç 5 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ödemenizi Havale/EFT yada Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir.

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür bankalar tarafından belirlenmiştir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri iade ürün bize ulaştıktan sonra 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.


Kampanya Ürünleri Hakkında;

Firmamız tarafından belirlenen kampanyalı ürünlerimizde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
Aynı model koşulu olmaksızın beğendiğiniz farklı model ile de değişim seçeneklerimiz mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.