Hakkımızda


BUENOSHOES markasıyla bilinen Ethem Ayakkabı Deri Tekstil San. Tic.Ltd.Şti kökleri 1950' ye dayanan bir geçmişe sahiptir. Ethem Özturan'ın el tezgâhıyla emekle ve sanat aşkıyla başlattığı Tesis Erdem Özturan ile yoluna devam etmektedir.


Markamız bayan ayakkabı sektöründe hakiki deri ve el yapımı ile üretilen, rahatlığı, kalite, şıklığı ön planda tutan kendi tarzını oluşturmayı başarmış, Avrupa, Asya, Amerika kıtalarında bulunan 35 ülkeye ihracat yapan %100 Türk malıdır.

Uluslararası sahada acente zincirlerini oluşturan markamız İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Amerika, Kanada, Avustralya ve Rusya'da tercih edilen, güvenilen bir marka olmuştur. Firmamız Yurtiçinde ve Yurtdışında birçok Zincir mağazaya kendi markarlı için üretim yapmaktadır. 

Hedefimiz Türk ayakkabı sektörünün tüm dünya pazarlarında başarılı ve takdire şayan olmasıdır.

BUENOSHOES ailesi olarak dünden aldıklarımızı yarınlarımıza taşıyarak değerli müşterilerimize gerekli hizmeti genişleyen kadromuzla ulaştırmaya devam ediyor olacağız.


Misyonumuz


Müşterilerimizin şuan ki ve gelecekteki sağlıklı ve rahat ayakkabı ihtiyaçlarını yüksek kalite, ileri teknoloji ve konularında uzman kadro ile en uygun şekilde karşılamak. Yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir dünya markası olmak.


Vizyonumuz


Yaşama renk ve rahatlık katan ürünlerini, mükemmellik anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunarak, globalleşen dünyada ayakkabı modasını yaratan, sınırlarını aşan bir BUENO olmaktır. Seçkin ve şık koleksiyonlarıyla sürekli kendini yenileyerek bir dünya markası olmayı hedefleyen BUENO, kendinden emin adımlarla bu yolda yürümeye devam etmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.